wirtualnaasystentka.pl

Cennik

wirtualna asystentka cennik

Cennik usług wirtualnej asystentki jest zróżnicowany i zależy przede wszystkim od charakteru świadczonej usługi oraz od wykupionego zakresu godzin. Czy wiesz, że jako właściciel firmy nie musisz już tworzyć kolejnego stanowiska pracy aby zapewnić sobie wsparcie administracyjne. Zlecenie pracy wirtualnej asystentce jest niezwykle  wygodne i korzystne dla Ciebie. Oferta rozliczeń za wykonanie usług jest tak dopasowana aby każdy przedsiębiorca mógł bez problemu dopasować odpowiedni system dla siebie. 

Systemy rozliczeń

JEDNORAZOWE PAKIETY GODZINOWE

Godzinowy, jednorazowy system rozliczeń dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy zaczynają współpracę z wirtualną asystentką. Dla osób, które chcą przetestować czy współpraca z wirtualną asystentką będzie im odpowiadać. Jeśli nie masz zbyt wielu zadań do oddelegowania lub potrzebujesz niewielkiego jednorazowego wsparcia pakiety godzinowe dostępne poniżej będą świetną opcją dla Ciebie!

cennik wirtualna asystentka
cennik wirtualna asystentka
cennik wirtualna asystentka
CYKLICZNE PAKIETY GODZINOWE
ZLEĆ CZĘŚCIEJ I WIĘCEJ ZAPŁAĆ MNIEJ!

Cykliczne pakiety godzinowe rekomendowane dla osób, które potrzebują stałego, comiesięcznego wsparcia administracyjnego. Pakiety cykliczne obowiązują na okres minimum 3 miesięczny. Będą zatem idealną opcją dla wszystkich klientów, którzy maja regularne i powtarzające się zadania do oddelegowania. Jeśli jesteś zdecydowany na stałą współpracę pakiet cykliczny będzie najbardziej wygodną i ekonomiczną opcją.