wirtualnaasystentka.pl

TECHNICZNA WIRTUALNA ASYSTENTKA

techniczna wirtualna asystentka

Techniczna wirtualna asystentka – to wykwalifikowana pomoc techniczna, która zapewnia wsparcie twojej firmie w konkretnym obszarze. Taka asystentka różni się od tradycyjnej wirtualnej asystentki rodzajem zadań jakie wykonuje. Wyróżniamy dwa rodzaje technicznego asystenta. Pierwszy typ to osoba, która odpowiada za prowadzenie i nadzorowanie technicznej strony Twojego biznesu takie jak utrzymanie systemu, automatyzacja różnych procesów. Drugi typ to asystent, który skupia się wyłącznie na świadczeniu usług technicznych w konkretnych dziedzinach. Zestaw umiejętności technicznych asystentek są bardzo różne. Mogą to być zadania takie jak: automatyzacja email marketingu, biegła obsługa programów takich jak np. MS Excel czy umiejętności związane z reklamami  facebook i google ads. 

Właściciele firm dobrze wiedzą, że technologia jest bardzo ważną kwestią w rozwijaniu ich biznesu. Różnorodne narzędzia, systemy i platformy sprawiają, że ich firma działa szybciej, sprawniej i efektywniej. Jednak nie każdy właściciel potrafi  zajmować się kwestiami technicznymi w swojej firmie. Z pomocą wtedy przychodzi techniczna wirtualna asystentka która odciąży Cię od zadań których nie potrafisz zrobić lub których nie chcesz robić. 

Usługa technicznej wirtualnej asystentki. Sprawdź w czym mogę Ci pomóc:

Zaawansowane raporty w MS Excel

Tworzenie zaawansowanych obliczeń, kalkulacji, zestawień i raportów z danych w arkuszu lub danych pobranych ze źródeł zewnętrznych. 

Bazy danych w MS Access

Budowanie relacyjnych baz danych, formularzy, raportów oraz prostych aplikacji. 

Newsletter/ Email marketing

Tworzenie  formularzy zapisów,  okien pop-up, newsletterów, stron lądowania, automatyzacja procesów. 

Cena za usługę technicznej wirtualnej asystentki już od 50 zł/h.