wirtualnaasystentka.pl

WIRTUALNY SEKRETARIAT

wirtualny sekretariat

Wirtualny sekretariat to relatywnie nowatorska usługa.  Usługa ta zapewnia kompleksową obsługę Twojego sekretariatu czy biura. Jako przedsiębiorca zapewne wiesz, że profesjonalna obsługa Twoich klientów i kontrahentów jest niezbędna i niezwykle ważna. Teraz Twój sekretariat może przenieść się w strefę online i działać szybciej, sprawniej i efektywniej! Oddeleguj zadania wirtualnej sekretarce a ona odciąży Cię od zadań na które nie masz już czasu i siły. W końcu znajdziesz czas na realizacje innych zadań w firmie lub w życiu prywatnym! Wirtualne biuro działa na bardzo podobnych zasadach jak biuro stacjonarne. 
Jeśli w Twojej firmie wdarł się chaos, zamieszanie a w twojej skrzynce mailowej setki maili pozostały bez odpowiedzi to dobrze trafiłeś! Usługa wirtualny sekretariat rozwiąże Twoje problemy i sprawi, że zyskasz coś najcenniejszego czyli czas który jest najcenniejszym aktywem. 

Dla kogo wirtualny sekretariat?

Małych oraz średnich firm które nie potrzebują zatrudniać pracownika biurowego na pełen etat ale potrzebują pomocy związaną z obsługą telefoniczną oraz korespondencją mailową

Dla firm prowadzących działalność usługową i które potrzebują wsparcia w zakresie umawiania wizyt. Mogą  to być m.in. gabinety kosmetyczne, fryzjerskie, masażu, medycyny estetycznej

Menadżerów i osób które ze względu na charakter wykonywanej pracy nie są w stanie odbierać połączeń telefonicznych i zapytań mailowych

Przykładowe zadania wirtualnego sekretariatu

Usługa wirtualny sekretariat dedykowana jest dla małych oraz średnich firm. Jako Twoja wirtualna sekretarka dopilnuję aby wszystkie powierzone mi zadania zrealizować na czas. Już teraz zapoznaj się z przykładowymi zadaniami jakie możesz mi zlecić! 

wirtualny sekretariat

Obsługa połączeń przychodzących

wirtualny sekretariat

Obsługa korespondencji mailowej

wirtualny sekretariat

Wydruk i wysyłka dokumentów

Cena za usługę już od 38 zł/h

Co zyskasz decydując się na usługę?

Jeśli już wynajmowałeś biuro to zapewne masz świadomość, że koszt wynajmu lokalu nierzadko bywa bardzo wysoki. Jako przedsiębiorca masz w obowiązku dbania o lokal, który wynajmujesz wszelkie podatki i koszty związane z remontem ponosisz Ty. Przeniesienie Twojego sekretariatu w strefę online sprawi, że znacząco obniżysz koszty prowadzenia swojej działalności.

Kolejną zaletą współpracy z wirtualną sekretarką jest to że nie musisz zaopatrywać jej w potrzebny sprzęt i oprogramowanie. Czy wiesz, że tylko podstawowe doposażenie stanowiska pracy dla pracownika obsługi biurowej to koszt minimum 4000 tysięcy zł?

Dyspozycyjność, rzetelność, doradztwo i klarowne zasady współpracy. Jeśli wykupisz usługę wirtualnego sekretariatu możesz mieć pewność, że każde połączenie telefoniczne zostanie odebrane, żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Przestaniesz martwić się takimi kwestiami jak chorobowe czy urlop twojego pracownika gdyż zasady naszej współpracy będą jasne i klarowne. Ustalamy dokładny zakres godzin w których mam sprawować opiekę nad Twoim wirtualnym biurem a Ty nie musisz martwić się o nic więcej. Jako Twoja wirtualna sekretarka doradzę Ci w usprawnieniu pracy w Twojej firmie. Wprowadzę lepszą organizacje czasu i pracy, dzięki czemu obsługa Twoich klientów będzie szybsza i efektywniejsza.